Московський суд виписав повістки Лаврову, Небензе та Конашенкову у справі про "дискредитацію російської армії"

Тимірязівський суд Москви виписав повістки міністру закордонних справ РФ Сергію Лаврову, представнику росії в ООН Василю Небензе та спікеру міністерства оборони країни-агресора Ігорю Конашенкову у справі про "дискредитацію російської армії". Про це йдеться у повідомленні ТК "Тюремне МДУ".

Дані особи викликаються як свідки на процесі, на якому розглядають справу автора Телеграм-каналу "Протестний (Тюремний) МДУ" Дмитра Іванова. Іванова заарештовано за публікації про злочини ЗС РФ в Україні.

Клопотання про їхній виклик подала адвокат Іванова Марія Ейсмонт. Вона пояснила, що з юридичного погляду чиновників треба вважати свідками у справі, тому що їхня точка зору розглядається як єдино вірна.

"Забезпечення їхньої явки покладено на бік захисту. Безпосередньо судом зазначені особи не викликаються", - заявили в прес-службі суду.

 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті