МОК залишив Бубку у своєму складі, але виключив чотирьох росіян

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) залишив колишнього президента НОК України Сергія Бубку на посаді голови Комісії з оточення спортсменів. Про це свідчить документ, опублікований на офіційному сайті організації, - пише ZN,ua.

Бубка залишився у оновленому списку членів комісій МОК. З цієї причини НОК не може виключити функціонера зі складу організації.

Крім того, МОК виключив зі складу організації чотирьох росіян. Президент Олімпійського комітету Росії (ОКР) Станіслав Поздняков вибув зі складу Комісії з олімпійської програми, генсек ОКР Родіон Плітухін залишив Комісію Олімпізм 365, Володимир Лісін вибув зі складу Комісії з питань доходів і партнерств, а генсек ОКР Анастасія Давидова покинула склад Комісії з олімпійської освіти.

При цьому в комісіях МОК залишилися колишня легкоатлетка Олена Ісінбаєва та керівник Федерації тенісу Росії Шаміль Тарпіщев.

Як повідомлялося, журналісти Bihus.Info стверджують, що знайшли два свіжих контракти, які підтверджують співпрацю російської фірми "Монблан", яка належить відомому українському легкоатлету Сергію Бубці та його брату Василю, з квазіутворенням "ДНР".

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті