Розслідувачі "Bihus.Info" заявили, що російські компанії Сергія Бубки уклали нові контракти з окупантами в "ДНР"

Журналісти Bihus.Info стверджують, що знайшли два свіжих контракти, які підтверджують співпрацю російської фірми "Монблан", яка належить відомому українському легкоатлету Сергію Бубці та його брату Василю, з квазіутворенням "ДНР".  Про це йдеться у розслідуванні, опублікованому 28 серпня.

"27 липня вже згадана нами “Фірма Монблан” уклала угоду ще на 73 тисячі рублів. За ці гроші компанія продає пальне так званому казначейству так званої “днр”. Схема така, як і в попередніх контрактах: продають талони, які можна використати на заправках “Монблану”", - йдеться у повідомленні.

Також розслідувачі пишуть про ще один новий контракт, який  терористи підписали з іншою російською компанією, де офіційно співвласниками також є Сергій Бубка та його брат. Йдеться про фірму “Спортивный клуб Сергея Бубки”, основний вид діяльності якої зараз торгівля. Це також клон української компанії, яка була створена Бубками ще в 90-их роках у Донецьку.

"3 липня  “Спортивный клуб Сергея Бубки” з так званим медичним відділом так званого міністерства внутрішніх справ так званої “днр” підписали контракт на 2 тисяч 250 рублів. За ці гроші “Спортивний клуб Сергія Бубки” має поставити окупантам гумові кліше для печатки"  - пишуть журналісти.

За їх данними, більше того, в російських реєстрах світиться російський податковий номер Сергія Бубки. "Справжній і станом на зараз активний. Якщо вірити порядку формування таких кодів, то він був виданий у Криму, в Євпаторі", - зазначили розслідувачі.

Вони зазначають, що попри оприлюднені журналістами Bihus.Info документи, відкриті кримінальні провадження та суспільний резонанс, Сергій Бубка досі залишається членом Національного олімпійського комітету. Більше того, на комісії атлетів, коли один з її членів Владислав Гераскевич підняв питання про тимчасове виключення Бубки з організації, решта членів почали виправдовувати олімпійського чемпіона. 

У відповідь на запит Bihus.Info у НОК зазначили, що не можуть виключити Бубку з організації, оскільки він є членом Міжнародного олімпійського комітету: “Відповідно до Олімпійської хартії та Статуту НОК Бубка С.Н. як член МОК має бути включений до складу членів НОК та Виконкому НОК”.

В НОК додали, що вже відправили запит до Міжнародного олімпійського комітету: “За наявною в НОК інформацією, Етична комісія МОК ознайомлена з вищезазначеними матеріалами. На даний час відповіді по суті порушених питань не надходило”.

Як повідомлялося, російська фірма "Монблан", яка належить відомому українському легкоатлету Сергію Бубці та його брату Василю, працює на тимчасово окупованих територіях та продає пальне терористам.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті