Українські партизани добули російські документи на розробку нового приладу для морських операцій

Партизанський рух "АТЕШ" добув документацію до нового приладу спостереження російських кораблів. Про це 1 квітня повідомляють у ТГК партизанів.

"Агент нашого руху зумів проникнути в "Науково-виробничий комплекс Пуск" і роздобути низку документів, включно з готовою технічною документацією оновленого корабельного прицільного приладу "УВ-450-01". Цей прилад служить цілям спостереження і цілевказівки. Він сприяє морським операціям, покращуючи ситуаційну обізнаність і можливості виявлення цілей", - йдеться в повідомленні.

"Ми поділимося з громадськістю фрагментами договору та деякими технічними доповненнями. Технічна документація передана Силам оборони. Вона посприяє перемозі України", - зазначили партизани.

Довідка. ЗАТ "НВК Пуск" - це російська компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві продукції для спостереження і кораблеводіння, а також виявлення надводних і берегових об'єктів. Вона здійснює наукові дослідження і розробки в цій галузі.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті