Міністр закордонних справ Польщі приєднався до бойкоту саміту ОБСЄ через участь у ньому Лаврова

Глава МЗС Польщі Шимон Шинковський вель Сенк відмовився від участі у майбутньому саміті Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), який має відвідати керівник МЗС РФ Сергій Лавров. Про це Шинковський вель Сенк заявив у Сеймі, повідомляє PolskieRadio 30 листопада.

"Те, що міністр закордонних справ Росії на рівних правах з іншими партнерами братиме участь у засіданні організації, яка має будувати мир та безпеку в Європі, водночас будучи міністром закордонних справ країни, яка є агресором, відповідальним за воєнні злочини в Україні, для нас є неприйнятним фактом", - зазначив польський міністр.

Він підкреслив, що Польща не братиме участі у цій зустрічі на рівні будь-яких віце-міністрів закордонних справ.

Раніше повідомлялось, що міністри закордонних справ Латвії, Литви та Естонії разом з главою МЗС України бойкотуватимуть міністерське засідання ОБСЄ у зв’язку з присутністю на ньому глави МЗС росії Сергія Лаврова.

Раніше також повідомлялось, що Болгарія не пропустила літак, на якому Лавров і Захарова летіли на зустріч ОБСЄ.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті