Болгарія не пропустила літак, на якому Лавров і Захарова летіли на зустріч ОБСЄ

Болгарія не пропустила борт Сергія Лаврова і Марії Захарової, які летіли на зустріч ОБСЄ. Про це повідомили росЗМІ 30 листопада.

"Болгарська сторона відмовила в прольоті літаку глави МЗС РФ, якщо на борту буде офіційний представник російського дипвідомства Марія Захарова", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в ноті МЗС Болгарії, яку нібито отримало російське агентство, пояснили, що Болгарія не пустила Марію Захарову, бо вона перебуває під санкціями ЄС. 

"Дозвіл надається для участі у вищезгаданому засіданні в Скоп'є міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова та делегації, що його супроводжує, відповідно до ноти... Дозвіл не відноситься до директора департаменту інформації і друку МЗС Росії Марії Захарової, яка фігурує у списку санкцій, згідно з чинним правом ЄС", - цитує російське пропагандистське видання заяву МЗС Болгарії.

Як уточнюють ЗМІ, Лавров також є у санкційному списку.

Зазначається, що зрештою літак Лаврова до Північної Македонії пролетів над Туреччиною, а також Грецією. Через це довжина маршруту склала близько 4000 км, а шлях зайняв понад 5 годин.

Раніше повідомлялось, що міністри закордонних справ Латвії, Литви та Естонії разом з главою МЗС України бойкотуватимуть міністерське засідання ОБСЄ у зв’язку з присутністю на ньому глави МЗС росії Сергія Лаврова.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті