Мешканцю Слов’янська "світе" 15 років за гратами за наводку окупантів на позиції ЗСУ

Мешканцю Слов'янська, який наводив окупантів на укріпрайони, військову техніку та склади з боєприпасами ЗСУ, загрожує до 15 років ув'язнення. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура у Телеграм 10 листопада.

"Упродовж місяця чоловік, використовуючи месенджер "Telegram", надсилав військовому квазіреспубліки чисельні голосові повідомлення про розміщення українських захисників у своєму місті та на його околицях. Він розповідав про воєнні об’єкти, деталізував місцезнаходження казарм і укріплених районів", - зазначається у повідомленні.

У прокуратурі додали, що намагаючись бути максимально корисним для представників ворожої армії, чоловік детально описував їм місця зосередження військової техніки та складів з бойовими припасами, додаючи назви вулиць і конкретних будівель.

На вирок суду обвинувачений чекає під вартою.

Максимальне покарання за санкцією статті – 15 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на такий самий строк та конфіскацією майна. 

Як повідомлялось раніше, за передачу інформації російським військовим судитимуть мешканця Костянтинівки.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті