За передачу інформації російським військовим судитимуть мешканця Костянтинівки

Перед судом постане мешканець Костянтинівки, який наводив окупантів на місця дислокації броньованої техніки та артилерійських установок ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура у своєму телеграм-каналі 3 листопада.

"Мешканець м. Костянтинівки підписався на один з проросійських telegram-каналів. Через деякий час на зв’язок із ним вийшов представник генерального штабу зс рф. Чоловік запропонував йому передавати інформацію військового характеру за грошову винагороду", - зазначається у повідомленні.

В обласній прокуратурі додали, що обвинувачений погодився на пропозицію та почав відправляти співрозмовнику голосові повідомлення з даними місць розташування особового складу ЗСУ.

Також він поширював інформацію про рух броньованої техніки, реактивних систем залпового вогню й артилерійських установок Сил оборони.

Вказані дані місцевий житель збирав під час цілеспрямованих прогулянок містом.

"Попри таку старанність окупанти так і не заплатили завербованому агенту за проведену "роботу", - додали у Донецькій обласній прокуратурі.

Як повідомлялось раніше, 12 років тюрми отримав "журналіст", який шпигував для рф на Харківщині та Донеччині.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті