У Байдена оцінили імовірність серйозного прориву РФ під час нового наступу

У Білому домі висловили сумніви, що російська армія досягне значних територіальних здобутків під час нового наступу. Про це повідомляє "Еспресо" з посиланням на AFP.

"Цілком можливо, що Росія досягне подальших успіхів у найближчі тижні, але ми не очікуємо серйозних проривів, і з часом приплив допомоги США дозволить Україні протистояти цим атакам протягом 2024 року", - йдеться у заяві представник Білого дому Джона Кірбі.

Кірбі також вважає, що росія збільшить інтенсивність обстрілів та залучить додаткові війська, щоб створити  "буферну зону вздовж кордону".

Нагадаємо, в Інституті вивчення війни заявили, що наступ РФ у Харківській області може мати відволікаючий характер

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті