McDonald’s відновлює роботу в Україні

McDonald розпочинає поетапне відновлення роботи в Україні. З 20 вересня працюватимуть три ресторани у Києві, але тільки на доставку через McDelivery. Про це повідомляє прес-служба компанії.

У компанії пишуть, що поки що можна буде робити замовлення додому, але в жовтні обіцяють старт формату офлайн. "Так, поки робити і отримувати замовлення можна тільки через доставку Glovo, але на початку жовтня ми обов'язково зустрінемося з тобою офлайн", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що доставка працюватиме із трьох ресторанів. "Але зовсім скоро розширюватимемо географію!", - обіцяють у компанії.

Нагадаємо, що ресторани мережі не працювали від початку повномасштабного вторгнення росії.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті