Заволодіння аеропортом "Одеса": суд визначився з багатомільйонною заставою ще для одного бізнесмена

За незаконне заволодіння Міжнародним аеропортом «Одеса» обрано запобіжний захід ще одному підозрюваному у справі бізнесмену. Про це 13 вересня повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) у Фейсбуці.

У САП не називають імені підозрюваного, але, за даними джерел УП, йдеться про одеського бізнесмена Алекса Боруховича (Олександра Грановського).

"Обрано запобіжний захід бізнесмену Алексу Боруховичу (якого раніше звали Олександр Грановський) у вигляді застави у розмірі 120,780 млн грн у справі щодо незаконного заволодіння міжнародним аеропортом "Одеса" та 2,5 млрд грн доходу від його діяльності", - пише видання.

Окрім застави, на нього поклали такі процесуальні обов'язки: 

  • прибувати на першу вимогу до детективів, прокурора, суду;
  • не відлучатися з м. Одеси без дозволу детектива, прокурора або суду;
  • повідомляти детективів, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у справі та свідками;
  • здати на зберігання детективам НАБУ свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну;
  • носити електронний засіб контролю.

Раніше ВАКС обрав запобіжний захід бізнесмену Борису Кауфману, який також є одним з підозрюваних у цій справі.

Суд частково задовольнив клопотання та застосував до нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 268,4 млн грн застави.

29 серпня правоохоронці повідомили про підозру у заволодінні майновим комплексом стратегічного об’єкту - КП "Міжнародний аеропорт "Одеса" та 2,5 млрд грн доходу від його діяльності 5 особам.

Серед них колишній Одеський міський голова, його заступник, керівник одного з ТОВ та 2 відомих в регіоні бізнесмени - Борухович (Грановський) та Кауфман.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті