Майже 1400 переселенців з Луганської області за тиждень отримали допомогу у хабах Попаснянщини в трьох містах

Майже 1400 ВПО з Луганської області звернулися до хабів Попаснянщини у Черкасах, Харкові та Новомосковську протягом тижня, що минув. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 26 листопада.

"У Черкасах луганчанам надали 594 продуктових набори. Вони могли скористатися послугами адміністратора ЦНАПу, юриста, психолога, представників ПФУ та служби зайнятості. Прийом вів фтизіатр, а медичні сестри видавали ліки, антисептики, вписували рецепти", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в хабі в Харкові переселенці одержали 499 пакунків із продуктами. Від міжнародної гуманітарної організації Help – Hilfe zur Selbsthilfe в Україні та ГО "Широкий Степ" 165 ВПО - продуктові та гігієнічні набори. Консультували психолог, юрист, представники ЦНАПу та ПФУ, сімейний лікар, невропатолог.

Крім того, юристи та лікар приймали й у Новомосковську. А ще там надавалася допомога в реєстрації пошкодженого житла через застосунок "Дія". Жителям Луганщини видали 272 продуктових набори.

Раніше повідомлялось, що в Дніпрі ВПО з Луганщини проконсультують з питань пенсійного забезпечення.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті