У Дніпрі ВПО з Луганщини проконсультують з питань пенсійного забезпечення

На питання, що виникли у ВПО з Луганщини стосовно пенсійного забезпечення, зможуть відповісти 27 листопада в Дніпрі. Про це у Телеграм повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

Консультація спеціаліста Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області відбудеться у хабі Кремінської громади  у понеділок, 27 листопада, з 10:00 до 15:00.

📍Адреса: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, буд. 89.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті