Луганські паблики повідомляють про загибель великої кількості російських окупантів у профілакторії Хрустального

Під обстріл у Хрустальному (Луганська область) потрапив профілакторій, у якому були розміщені російські окупанти. Про це пишуть місцеві інтернет-ресурси.

"З боку збройних формувань України зафіксовано обстріл по місту Красний Луч (колишня назва Кришталевого) із застосуванням РСЗВ HIMARS (6 ракет)", - йдеться у повідомленні окупаційної влади.

У місцевих пабликах уточнюється, що обстрілом накритий приміський профілакторій "Ювілейний", у якому були розміщені російськи окупанти. "Багато з тих, хто там перебував, загинули", - пишуть мешканці Хрустального в соціальних мережах. Зазначається, що у напрямку профілакторію виїхала велика кількість пожежних машин та карет швидкої допомоги.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті