Київ залишається головною мрією путінських фантазій – Данилов

Українська столиця залишається головною метою володимира путіна. Про це написав секретар РНБО Олексій Данилов у колонці для УП.

"Завдання максимум (для окупантів, - ред.) – здійснення прориву на оперативних напрямках: південь, завершення окупації Донецької і Луганської областей, переривання ланцюжків постачання зброї. І, звичайно, Київ залишається головною мрією путінських фантазій", - написав він.

Він також зазначив, що РФ не відмовилася від максималістських цілей – знищити Україну.

"І якщо хтось думає, що кремль має наміри гратися в якісь формальності, типу створення маріонеткового уряду імені "медведчука-януковича", укладання угоди про входження до складу союзної держави, збереження ознак державності, звертати увагу на ООН або інші міжнародні інституції та правила – забутьте про це", - повідомив секретар СНБО.

За його словами, москва бажає під корінь знищувати Україну як історичне явище – мову, історію, культуру, носіїв української ідентичності.

Як повідомлялося раніше, за словами Олексія Данилова, РФ готується до наступу, першою ознакою якого є реалізація активних інформаційних заходів.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті