Росія готується до наступу. Попереду багато випробувань, крові, смертей і важкої праці – Данилов

Росія готується до наступу, першою ознакою якого є реалізація активних інформаційних заходів. Про це написав секретар РНБО Олексій Данилов у колонці для УП.

"Росія готується до наступу, першою ознакою якого згідно зі сталою тактикою є реалізація активних інформаційних заходів. Якщо вам починають розповідати про незліченну кількість супернавчених та до зубів озброєних мобілізованих, надсучасну російську військову техніку, про останнє покоління ракет, які зметуть центри прийняття рішень, про новітні розробки, армію БпЛА та про те, що "путін починає воювати по-справжньому", і тому в української армії немає жодних шансів – знайте, це працює ворог, через різні анонімні канали та своїх агентів впливу", - написав він.

За його словами, що Україну хочуть залякати, тому що перемогти на полі бою росіяни не в змозі.

Він також зазначив, що Україна в лютому 2023 року – це зовсім інша країна, ніж та, що була в лютому 2022 року.

"З нами безпрецедентна підтримка світу, єдиний Захід, багатомільярдна допомога і, найголовніше, український дух волелюбства і сформована політична нація, яка відчула смак перемоги. Але ще не час розслаблятися, попереду багато випробувань, крові, смертей і важкої праці", - вважає Данилов.

Він акцентував, що ворог сильний та підступний, його недооцінка смертельно небезпечна.

"У нього ще є великий ресурс – людська маса, але маса – не народ, який став на захист Батьківщини та власної родини. В нього ще залишилися ракети і тони воєнного заліза.  Він розумнішає, набирається досвіду і вчиться на помилках. Про це потрібно знати, пам‘ятати і враховувати", - написав секретар РНБО.

Як повідомлялося раніше, у РФ почали загрожувати США та ЄС "страшною війною" та "глобальною катастрофою" через військову допомогу Україні.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті