У росії почали загрожувати світові "страшною війною" через військову допомогу Україні

У Росії почали загрожувати США та ЄС "страшною війною" та "глобальною катастрофою" через військову допомогу Україні. Про це 22 січня повідомляють росЗМІ із посиланням на заяву спікера Держдуми РФ В'ячеслава Володіна.

"Якщо Вашингтон і країни НАТО поставлять озброєння, яке буде використано для завдання ударів по мирних містах і спроб захоплення наших територій, як вони загрожують - це призведе до заходів у відповідь з використанням більш потужної зброї", - заявив російський чиновник.

При цьому Володін спробував перекласти відповідальність за потенційну ескалацію на Вашингтон та Брюссель. Нібито саме їхня допомога Україні веде світ "до страшної війни" та "зовсім іншим бойовим діям".

"З огляду на технологічну перевагу російської зброї, закордонним політикам, які приймають такі рішення, необхідно зрозуміти: це може закінчитися трагедією світового масштабу, яка знищить їхні країни", - додав Володін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спікер Кремля дав зрозуміти, що призовний вік у Росії підвищують для продовження агресивної політики РФ.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті