Кремль звільнятиме нових генералів через провали на Донбасі - британська розвідка

Відставки російських генералів продовжаться у 2023 році і їх буде більше, оскільки окупанти не зможуть досягти цілей на Донбасі. Про це 6 квітня у Twitter повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

У своєму зведенні британці спираються на інформацію про звільнення генерал-полковника Рустама Мурадова з посади командувача Східної групи військ в Україні.

"Наразі він є найбільш високопоставленим російським військовим, звільненим 2023 року, але, ймовірно, їх буде більше, оскільки Росія, як і раніше, не може досягти своїх цілей на Донбасі", - зазначили в британській розвідці.

У британському військовому відомстві нагадали, що під командуванням Мурадова останніми місяцями росіяни зазнавали винятково важких втрат, оскільки його погано продумані атаки неодноразово не давали змоги захопити місто Вугледар Донецької області. Операції викликали різку громадську критику з боку найрізноманітніших російських коментаторів, включно з власними військами Мурадова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що замість Мурадова тимчасовим командувачем Східною групою російських військ призначено генерала Кузьменка.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті