Кремль звільнятиме нових генералів через провали на Донбасі - британська розвідка

Відставки російських генералів продовжаться у 2023 році і їх буде більше, оскільки окупанти не зможуть досягти цілей на Донбасі. Про це 6 квітня у Twitter повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

У своєму зведенні британці спираються на інформацію про звільнення генерал-полковника Рустама Мурадова з посади командувача Східної групи військ в Україні.

"Наразі він є найбільш високопоставленим російським військовим, звільненим 2023 року, але, ймовірно, їх буде більше, оскільки Росія, як і раніше, не може досягти своїх цілей на Донбасі", - зазначили в британській розвідці.

У британському військовому відомстві нагадали, що під командуванням Мурадова останніми місяцями росіяни зазнавали винятково важких втрат, оскільки його погано продумані атаки неодноразово не давали змоги захопити місто Вугледар Донецької області. Операції викликали різку громадську критику з боку найрізноманітніших російських коментаторів, включно з власними військами Мурадова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що замість Мурадова тимчасовим командувачем Східною групою російських військ призначено генерала Кузьменка.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті