Колаборант, який розкидав саморізи для сповільнення колон ЗСУ під час боїв за Лиман, отримав 15 років тюрми

Завдяки доказовій базі, зібраній СБУ, 15 років тюрми отримав колаборант, який розкидав саморізи для сповільнення колон ЗСУ під час боїв за Лиман. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства 18 вересня.

"Контррозвідники СБУ затримали зловмисника у Лимані під час стабілізаційних заходів на початку червня цього року. За матеріалами української спецслужби суд призначив йому 15 років тюремного ув’язнення. Засудженим є місцевий житель, якого російські окупанти дистанційно залучили до співпраці", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за вказівкою агресора чоловік намагався ускладнити пересування підрозділів ЗСУ під час боїв за Лиман. Для цього він приховано розкидав саморізи на дорогах міста, якими рухались колони автомобілів українських захисників. Крім того, зловмисник збирав розвіддані про дислокацію блокпостів Сил оборони та об’єктів "Укрзалізниці". Отриману інформацію він передавав своєму "зв’язковому" – навіднику танкової роти російської тактичної групи "Купол", з яким раніше навчався у школі. Зв’язок підтримували через заборонену соцмережу "Однокласники".

Під час обшуку у зловмисника вилучено мобільний телефон, який він використовував у підривній діяльності на користь рф.

На підставі зібраних доказів суд визнав поплічника агресора винним за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Раніше повідомлялось, що в Дніпрі спіймали агента ФСБ, який видавав себе за військового, щоб шпигувати за ЗСУ.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті