Кабмін призначив членів Наглядової ради "Нафтогазу"

Кабінет міністрів України на засіданні 24 січня призначив шістьох членів наглядової ради НАК "Нафтогаз України". Про це повідомляє офіційний урядовий портал.

"Кабінет міністрів затвердив на посаді членів наглядової ради НАК "Нафтогаз" шістьох переможців відбору: чотирьох незалежних членів та двох представників держави", - повідомляється на порталі.

Представниками держави стали заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма та радниця прем'єр-міністра України з питань енергетики Наталія Бойко.

Незалежними членами наглядової ради стали Мартін Тор Анфінсен з Норвегії, Ентоні Маріо (США, Канада), Річард Хуквей з Великобританії та Людо ван дер Хейден з Бельгії.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що уряд призначив Олексія Соболєва новим заступником міністра економіки.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті