Кабмін призначив Олексія Соболєва новим заступником міністра економіки

Кабінет міністром України на засіданні у вівторок, 24 січня, призначив нового заступника міністра економіки – ним став Олексій Соболєв. Про це у Telegram повідомив представник Кабміну у Верховній раді Тарас Мельничук.

"Призначено Соболєва Олексія Дмитровича заступником міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації", - повідомив він.

Зазначається, що Соболєв займатиметься питаннями цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації. До свого призначення на посаду заступника міністра він був директором ДП "Прозорро.Продажі". Загалом у державному секторі він працює з 2015 року.

"КМУ призначив мене заступником міністра економіки Юлії Свириденко. Про докладні плани напишу за кілька тижнів", - своє призначення підтвердив і сам чиновник.

Соболєв додав, що відповідатиме за приватизацію, управління публічними активами, "Прозорро.Продажи", а також за підтримку малого та середнього бізнесу – корпоративне управління та різні проекти.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Кабмін підтримав проекти указів Зеленського щодо звільнення керівників п'яти областей.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті