Кабмін призначив Олексія Соболєва новим заступником міністра економіки

Кабінет міністром України на засіданні у вівторок, 24 січня, призначив нового заступника міністра економіки – ним став Олексій Соболєв. Про це у Telegram повідомив представник Кабміну у Верховній раді Тарас Мельничук.

"Призначено Соболєва Олексія Дмитровича заступником міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації", - повідомив він.

Зазначається, що Соболєв займатиметься питаннями цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації. До свого призначення на посаду заступника міністра він був директором ДП "Прозорро.Продажі". Загалом у державному секторі він працює з 2015 року.

"КМУ призначив мене заступником міністра економіки Юлії Свириденко. Про докладні плани напишу за кілька тижнів", - своє призначення підтвердив і сам чиновник.

Соболєв додав, що відповідатиме за приватизацію, управління публічними активами, "Прозорро.Продажи", а також за підтримку малого та середнього бізнесу – корпоративне управління та різні проекти.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Кабмін підтримав проекти указів Зеленського щодо звільнення керівників п'яти областей.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті