Кабмін призначив Олексія Соболєва новим заступником міністра економіки

Кабінет міністром України на засіданні у вівторок, 24 січня, призначив нового заступника міністра економіки – ним став Олексій Соболєв. Про це у Telegram повідомив представник Кабміну у Верховній раді Тарас Мельничук.

"Призначено Соболєва Олексія Дмитровича заступником міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації", - повідомив він.

Зазначається, що Соболєв займатиметься питаннями цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації. До свого призначення на посаду заступника міністра він був директором ДП "Прозорро.Продажі". Загалом у державному секторі він працює з 2015 року.

"КМУ призначив мене заступником міністра економіки Юлії Свириденко. Про докладні плани напишу за кілька тижнів", - своє призначення підтвердив і сам чиновник.

Соболєв додав, що відповідатиме за приватизацію, управління публічними активами, "Прозорро.Продажи", а також за підтримку малого та середнього бізнесу – корпоративне управління та різні проекти.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Кабмін підтримав проекти указів Зеленського щодо звільнення керівників п'яти областей.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті