Кабмін підтримав проекти указів Зеленського про звільнення очільників пʼяти областей

Кабінет Міністрів України на засіданні уряду погодив звільнення очільників пʼяти облдержадміністрацій. Про це повідомив міністр Кабінету Олег Немчінов 24 січня.

"Підтримано проекти указів президента України про звільнення: Валентина Резніченка – Дніпропетровська ОВА; Олександра Старуха – Запорізька ОВА; Олексія Кулеби – Київська ОВА; Дмитра Живицького – Сумська ОВА; Ярослава Янушевича – Херсонська ОВА", - написав міністр у телеграм-каналі.  

Також уряд звільнив чотирьох заступників міністрів у Міністерстві розвитку громад і територій, Міністерстві соціальної політики та Міністерстві оборони.

"З посад заступників міністрів звільнено:  Вячеслава Шаповалова – заступника міністра оборони України; Івана Лукерю – заступника міністра розвитку громад та територій України; В'ячеслава Негоду – заступника міністра розвитку громад та територій України; Віталія Музиченка – заступника міністра соціальної політики України", - повідомив Немсінов.   

Водночас, на посаду  заступника міністра економіки України призначено Олексія Соболєва.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті