Із далекої Бурятії в "ЛНР" прислали борця зі злочинністю з трішечки гітлерівським прізвищем 

Російського поліцейського Олексія Кампфа відправили на окуповану територію Луганської області як "заступника глави МВС РФ по ЛНР". Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Він народився в Іркутській області, служив оперуповноваженим з особливо важливих справ Східно-Сибірського регіонального управління МВС Росії з боротьби з організованою злочинністю. З 2015 року працював заступником начальника поліції МВС у Бурятії.

У ситуації, коли так званий "глава МВС РФ по ЛНР" Ігор Корнет важко поранений, керувати силовиками "республіки" буде черговий призначенець Москви.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті