Із 30 небезпечних населених пунктів Донеччини евакуювали всіх дітей

Поліцейські екіпажі евакуювали всіх дітей з 30 населених пунктів Донецької області, розташованих поблизу районів, де ведуться бої. Про це повідомила заступниця начальника Донецької обласної військової адміністрації Юлія Костюніна, - передає "Суспільне".

Дітей вивезли з міст і сіл Волноваського та Бахмутського районів – Вугледар, Пречистівка, Бахмут, Іванівське, Хромове, Федорівка, Міньківка, Голубівка, Привілля, Роздолівка, Часів Яр, Залізне. 

З Покровського району обов’язкову евакуацію дітей провели з Костянтинівки, Красногорівки, Максимільянівки, Орлівки, Первомайського, Нетайлового, Новокалинового, Новопокровського, Новобахмутівки. 

Не залишилося дітей і у небезпечних населених пунктах Краматорського району . Зокрема, в Іванопіллі, Миколаєвці, Подільському, Ямполі, Торському, Зарічному, Тихонівці, Васютінському.

Загалом з цих громад евакуювали 229 дітей.

Як повідомлялося, на Донеччині евакуювали трьох дітей та їхню матір із обстрілюваного Нью-Йорка.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті