Із 30 небезпечних населених пунктів Донеччини евакуювали всіх дітей

Поліцейські екіпажі евакуювали всіх дітей з 30 населених пунктів Донецької області, розташованих поблизу районів, де ведуться бої. Про це повідомила заступниця начальника Донецької обласної військової адміністрації Юлія Костюніна, - передає "Суспільне".

Дітей вивезли з міст і сіл Волноваського та Бахмутського районів – Вугледар, Пречистівка, Бахмут, Іванівське, Хромове, Федорівка, Міньківка, Голубівка, Привілля, Роздолівка, Часів Яр, Залізне. 

З Покровського району обов’язкову евакуацію дітей провели з Костянтинівки, Красногорівки, Максимільянівки, Орлівки, Первомайського, Нетайлового, Новокалинового, Новопокровського, Новобахмутівки. 

Не залишилося дітей і у небезпечних населених пунктах Краматорського району . Зокрема, в Іванопіллі, Миколаєвці, Подільському, Ямполі, Торському, Зарічному, Тихонівці, Васютінському.

Загалом з цих громад евакуювали 229 дітей.

Як повідомлялося, на Донеччині евакуювали трьох дітей та їхню матір із обстрілюваного Нью-Йорка.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті