На Донеччині евакуювали трьох дітей та їхню матір із обстрілюваного Нью-Йорка

Евакуаційна група "Білі Янголи" евакуювала з прифронтового Нью-Йорка в безпечне місце родину з трьома дітьми. Про це повідомляє обласна поліція.

Як зауважили у відомстві, від селища до лінії фронту лише кілька кілометрів. Семирічна Альона, одинадцятирічний річний Кирило та тринадцятирічний Іван разом із мамою жили там під постійними обстрілами. Аби не так чутно було вибухи, діти закривали вуха ватою та перечікували обстріли в підвалі.

"Дорогою діти розповіли, як окупанти безжально обстрілюють їхнє рідне селище, руйнуючи все навкруги. У Нью-Йорку немає води та газу, який окупанти перебили ще на початку повномасштабної війни", - йдеться у повідомленні.

"Білі янголи" доставили родину до евакуаційного пункту. Надалі волонтери допоможуть сім’ї облаштуватися в більш безпечному регіоні.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті