На Донеччині евакуювали трьох дітей та їхню матір із обстрілюваного Нью-Йорка

Евакуаційна група "Білі Янголи" евакуювала з прифронтового Нью-Йорка в безпечне місце родину з трьома дітьми. Про це повідомляє обласна поліція.

Як зауважили у відомстві, від селища до лінії фронту лише кілька кілометрів. Семирічна Альона, одинадцятирічний річний Кирило та тринадцятирічний Іван разом із мамою жили там під постійними обстрілами. Аби не так чутно було вибухи, діти закривали вуха ватою та перечікували обстріли в підвалі.

"Дорогою діти розповіли, як окупанти безжально обстрілюють їхнє рідне селище, руйнуючи все навкруги. У Нью-Йорку немає води та газу, який окупанти перебили ще на початку повномасштабної війни", - йдеться у повідомленні.

"Білі янголи" доставили родину до евакуаційного пункту. Надалі волонтери допоможуть сім’ї облаштуватися в більш безпечному регіоні.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті