Ірландський прем'єр відповів на запитання, яким чином в "шахедах", що атакують Україну, опинилися ірландські деталі

Прем’єр - міністр Ірландії Лео Варадкар заявив, що наразі проводиться рохслідування щодо того, яким чином Ірландські деталі були знайдені у збитому на Миколаєвщиниі "шахеді:".  Про це він сказав 19 липня на пресконференції в Києві після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє ТСН.

"Ми не віримо, що якісь ірландські компанії могли порушити санкції, можливо, санкції порушили "якісь треті сторони", - зазначив Варадкар. 

Нагадаємо, на двигуні уламка "шахеда", який атакував Миколаївщину, знайшли позначення "Зроблено в Ірландії", що могло стати результатом реекспорту підсанкційних товарів через треті країни. 

Як повідомлялося, Зеленський зустрівся в Києві з прем'єр-міністром Ірландії. 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті