Зеленський зустрівся в Києві з прем'єр-міністром Ірландії

Президент України Володимир Зеленський проводить у Києві зустріч із прем'єр-міністром Ірландії Лео Варадкаром, сторони обговорять безпеку, економіку та підтримку Формули миру. Про це Зеленський повідомив у Телеграм 19 липня.

"Вітаю в Україні главу уряду Ірландії Лео Варадкара. Сьогодні проведемо важливі переговори: безпека, політична взаємодія, справедливість для України та наша економічна взаємодія", - написав Зеленський..

Також, за його словами, сторони мають намір обговорити українську Формулу миру та підтримку з боку Ірландії Кримської платформи.

Глава держави подякував ірландському уряду й народу за підтримку українців, а також за надання фінансової та гуманітарної підтримки з перших днів війни.

"Хоч Ірландія є нейтральною країною, ця нейтральність не означає байдужості, і це дуже важливо. Дякуємо за всю підтримку!", - написав Зеленський.

Як повідомлялося, у Ірландії хочуть обмежити терміни допомоги українським біженцям. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті