Удар по військовому полігону в Єйську. Росіяни пишуть про знищення понад 100 дронів і ліквідацію обслуги "шахедів"

Атака дронами в ніч із 20 на 21 червня одразу кількох районів Краснодарського краю РФ має, за неофіційними даними, реальні результати - знищено понад сто дронів, загинув техперсонал. Про це пише 24 червня паблік "Досьє шпигуна".

"Удар по військовому полігону м. Єйськ. 21.06.2024 було завдано удару по військовому полігону 726-го навчального центру ППО (в/ч 33859, Єйськ) у Краснодарському краї", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що навчальний центр займається навчанням і підготовкою військовослужбовців для використання БПЛА різних видів. Удар нібито було завдано двома крилатими ракетами невстановленого типу (ймовірно, Р-360 "Нептун").

Повідомляють про загибель інструкторів і технічного персоналу з Єлабуги (співробітники заводу, який займається виробництвом і обслуговуванням аналога іранського "Shahed-136" - "Герань-2"). Прізвища - Гуня, Садреєв, Кажанов.

"За інформацією джерела, знищено:

  • "Shahed-136"/"Герань-2" - 20 од;
  • Ударний БПЛА "Ланцет" - 50 од.;
  • Розвідувальний БПЛА "ZALA" - 40 од.

Про втрати серед військовослужбовців інформація відсутня", - пише паблік.

Як повідомлялося, в ніч із 20 на 21 червня відразу кілька районів Краснодарського краю РФ зазнали масованої атаки українських дронів, про що повідомили в оперативному штабі регіону. Неофіційно місцеві пабліки повідомили про атаку на військовий аеродром у Єйську. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті