Харків можна буде відновити за 2-3 роки - Терехов

Пошкоджені російськими окупантами будівлі у Харкові можна буде відновити приблизно за 2-3 роки. Про це заявив мер Харкова Ігор Терехов в ефірі телемарафону 15 квітня.

За його словами, зараз у місті дуже багато руйнувань. За останніми підрахунками, 150 тисяч мешканців міста залишились без даху над головою.

"Щодо термінів відновлення міста, все це залежить не тільки від нас, а й від тих коштів, які ми використовуватимемо для цього, від можливостей бюджету. Ми розраховуємо десь на 2-3 роки повного відновлення міста після таких жахливих руйнувань", - наголосив Терехов.

Він також додав, що минулого року у Харкові відновили 200 багатоповерхівок. При цьому наразі проводять ремонт 50 будівель.

Нагадаємо, 12 квітня окупанти обстріляли чотири райони Харківщини. 

 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті