У Запоріжжі ГО разом з владою створять реабілітаційні осередки для військових

У співпраці з ГО "Щит і Меч" Запорізька міська рада буде створювати в місті реабілітаційні осередки для військових. Відповідний Меморандум про співпрацю підписано між міськрадою та громадською організацією "Щит і Меч", повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв у Телеграм 23 квітня. 

"Днями підписали Меморандум про співпрацю між ГО "Щит і Меч" і міською радою. Разом будемо працювати у напрямку посилення допомоги нашим оборонцям та над створенням у Запоріжжі реабілітаційних осередків", - зазначив Куртєв.

Зазначається, що з початку повномасштабної війни представники "Щита і Меча" займаються транспортним і технічним забезпеченням українських захисників.

Крім того, ГО організовує заходи, спрямовані на просування здорового способу життя й поліпшення морально-психологічного стану дітей та молоді. Ще одним напрямком діяльності організації є гуманітарна допомога регіонам, постраждалим від війни. Робиться це завдяки допомозі представників українського бізнесу та іноземних партнерів. 

Раніше повідомлялось, що запорізькі школярі соціально вразливих категорій отримали близько двох тисяч хромбуків.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті