Губернатор Бєлгородської області повідомив про 12 поранених та 6 тисяч відселених росіян

У Бєлгородської області РФ після атаки добровольців, що борються з режимом путіна, виселено понад 6 тис. осіб. Також пишуть про 12 поранених у наслідок бойових дій. Про це повідомив губернатор Вʼячеслав Гладков 23 травня. 

За його словами, Бєлгородський район було обстріляно 15 разів, Борисовський район потрапив під обстріл тричі, Шебекінський міський округ було обстріляно 25 разів. Обстріл ведеться з мінометів і РСЗВ. 

"Фактично відселено жителів Грайворона, Новобудівки, Горьківського, Безименого, Мокрої Орлівки, Глотове, Гори Поділ, Замостя, Сподарюшеного", - пише Гладков.

Також у 14 населених пунктах відсутнє світло. "Зараз без світла залишаються 14 населених пунктів Грайворонського міського округу", - пише губернатор Бєлгородщини. Почати відновлювальні роботи поки не можна через обстановку в регіоні.

Як повідомлялося раніше, у понеділок "Російський добровольчий корпус" і легіон "Свобода Росії" взяли на себе відповідальність за рейд на територію Бєлгородської області. Ними було взято під контроль кілька населених пунктів. Офіційна влада станом на ранок вівторка нічого не повідомляє про подальший розвиток подій, обмежуючись загальними фразами про те, що "триває зачистка".

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті