Екс-командувач ДШВ Забродський написав заяву про складання депутатського мандату

Народний депутат та колишній командувач Десантно-штурмовими військами генерал-лейтенант Михайло Забродський написав заяву про складання мандату за власним бажанням. Проєкт ухвали №9114 з'явився на порталі Верховної Ради.

Сама заява датована 10 березня. Проте нардеп не пояснив причини складання депутатських повноважень. Парламентський комітет з регламенту, депутатської етики та організації роботи ВРУ вже розглянув заяву нардепа та порекомендував Раді ухвалити її.

Зазначимо, що Михайло Забродський на виборах був четвертим номером у списку партії "Європейська солідарність" і обіймає посаду першого заступника голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Із самого початку повномасштабного вторгнення генерал-лейтенант допомагає Генштабу ЗСУ та головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному. Можливо, його рішення про складання мандата пов'язане з бажанням зосередитись на цій діяльності.

Нагадаємо, що на початку лютого Верховна Рада також позбавила депутатського мандату представника забороненої ОПЗЖ Ігоря Абрамовича.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті