Екс-глава МЗС Австрії Карін Кнайсль підтримує Путіна, живе в Росії, але отримувати паспорт РФ не хоче

Екс-глава МЗС Австрії Карін Кнайсль не бажає отримувати російське громадянство, хоча проживає в РФ і активно підтримує російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла російським ЗМІ в Сочі на полях так званого Всесвітнього фестивалю молоді.

"Може, я занадто консервативна, але мати одразу два (паспорти - "ОстроВ") - це як жити в полігамії і бути одруженою з двома людьми", - заявила вона.

При цьому вона повідомила, що має намір переїхати під Рязань і побудувати будинок у російському стилі.

Карін Кнайсль, тоді очільниця МЗС Австрії, привернула до себе увагу преси та громадськості, коли 2018 року на своєму весіллі танцювала з президентом РФ Володимиром Путіним.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті