Друге судно з українською пшеницею вийшло з порту "Чорноморськ" по тимчасовому коридору

Судно Aroyat (прапор Палау) з 17,6 тис тонн української пшениці для Єгипту вийшло з порту “Чорноморськ”. Про це повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. 

“Це друге судно, яке скористалося тимчасовим коридором для цивільних суден на вхід до порту “Чорноморськ” з метою експорту агропродукціі для країн Азії. Екіпаж судна – громадяни Єгипту, Туреччини, Азербайджану, Бельгії та Албанії”, - повідомив Кубраков. 

Він зазначив, що до цього встановленим коридором пройшло судно Resilient Africa з 3 тис тонн пшениці для Азії.

Минулого місяця відповідно до наказу Військово-морських сил ЗСУ Україна оголосила про "гуманітарний коридор" у Чорному морі, щоб звільнити кораблі, які застрягли в її портах після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року, і щоб обійти фактичну блокаду після того, як росія відмовилася від угоди щодо дозволу Києву експортувати зерно.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті