Дочка VIP-пропагандиста Соловйова виступила проти визнання ЛГБТ екстремістським: "Хрін нас зламаєш"

Дочка VIP-пропагандиста Володимира Соловйова Катерина виступила проти рішення Верховного суду РФ про визнання "міжнародного громадського руху ЛГБТ" екстремістським. Про це вона написала у себе в інстаграмі, - повідомляє "Вёрстка".

Вона з іронією зазначила, що "обожнює театр абсурду, але це вже поганий анекдот".

 "Неіснуючі нешкідливі організації визнаємо екстремістськими, а ХАМАСу влаштовуємо прийоми в Кремлі. Навіть Оруелла б уже знудило від перенасичення", - заявила вона.

"Усіх переживемо, улюблені. Хрін нас зламаєш", - резюмувала вона своє ставлення до рішення Верховного суду РФ. 

Раніше повідомлялося, що Катерина Соловйова танцює на московських бурлеск-сценах, проводить вечірки в стилі БДСМ і режисирує феміністські вистави. Крім того, вона публічно виступає проти війни, яку до істерики підтримує її батько.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті