Бої йдуть вже в центрі Бахмута, ворогу вдалося здолати рубіж річки – військовий експерт

Важки бої йдуть в центрі Бахмута, але місто все ще тримається. Про це розказав військовий експерт, колишній командир штурмової роти у батальйоні "Айдар" Євген Дикий в інтерв'ю Radio NV.

"Станом на сьогодні (30 березня, - ред.), я можу підтвердити, що Бахмут тримається. Але, дійсно, важкі бої йдуть вже в центрі міста. А це те, що відрізняється від того, що було ще недавно", - повідомив він.

Він зазначив, що це значною мірою пов’язано з тим, що ворогу таки вдалося здолати рубіж річки Бахмутки, на яку були дуже великі сподівання, що "от саме на Бахмутці їх вдасться зупинити остаточно".

"Ні, не вдалося. Коли ворог готовий класти хвиля за хвилею свою живу силу, то виявляється, що сотні метрів відкритого простору, який давала Бахмутка, цього недостатньо", - розповів військовий експерт.

За його словами, російськи сили контролюють більшу частину Бахмута.

"Але саме головне, чого ворогу не вдалося, це до кінця перерізати логістику… Можна сказати, що Бахмут у кліщах, але ми не даємо їм звести ці кліщі", - додав Євген Дикий.

Як повідомлялося раніше, аналітики Інституту вивчення війни (ISW) наголошують, що росіянам вдалося трохи просунутися в Бахмуті Донецької області, а також його околицях.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті