Понад половина американців вважає, що США мають підтримувати Україну, поки не припиниться війна - опитування

Після півроку війни в Україні понад половина американців погоджуються з тим, що Сполучені Штати повинні продовжувати підтримувати Київ, допоки Україна не звільнить свої території. Про це свідчать дані опитування Reuters та Ipsos.

З 1005 людей у ​​Сполучених Штатах, які взяли участь в онлайн-опитуванні минулого тижня, 53% висловили підтримку Україні, "доки всі російські війська не будуть виведені з території, на яку претендує Україна". Лише 18% сказали, що проти.

51%, також підтримали надання зброї, у порівнянні з 22%, які були проти. У попередніх опитуваннях більша кількість американців підтримала постачання зброї Україні.

Згідно з минулими опитуваннями, серед американців було мало підтримки відправлення американських військ в Україну. Лише 26% заявили, що підтримують таке втручання, але 43% погодилися відправити війська США до сусідніх з Україною союзників по НАТО, які не воюють з росією.

Видання повідомляє, що опитування свідчить про підтримку політики президента Джо Байдена щодо України, попри економічні проблеми та внутрішньополітичні події.

Як повідомлялось раніше, Україна отримає грант США на суму $3 млрд у День Незалежності.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті