Бойовик "ДНР" Жога попросив путіна "піти на вибори". Останній погодився

Російський диктатор путін висуне свою кандидатуру на "вибори" в березні 2024 року, про що його попросив бойовик, екс-командир НЗФ "Спарта", а нині - "спікер "народної ради ДНР" Артем Жога. Про це 8 грудня пишуть російські пропагандисти.

Зокрема, кореспондент кремлівського пулу від "Коммерсанта" Андрій Колесников повідомив, що сьогодні в Кремлі відбулася церемонія нагородження героїв росії, а після неї була неформальна бесіда з учасниками.

"Підполковник із нагороджених, коли всі нагороджені оточили президента, попросив Володимира Путіна піти на вибори. Президент погодився. Решта потім приєдналися до прохання", - написав пропагандист.

Зазначається, що "просителем" був "спікер парламенту ДНР", підполковник Артем Жога, який раніше був "командиром окремого розвідувального батальйону "Спарта"", після загибелі свого сина, який очолював НЗФ.

На прохання та запитання Жоги про висунення путін відповів: «Да, буду».

Деякі росЗМІ вже також написли, що Артем Жога готовий стати довіреною особою путіна на президентських виборах 2024 року, якщо йому запропонують.

Як повідомлялося, у росії ухвалили постанову, згідно з якою "голосувати на виборах" президента, які призначено на березень наступного року, люди на окупованих територіях України можуть просто біля своїх будинків. 

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті