Вибори путіна: в росії дозволили "голосувати" на окупованих територіях не відходячи від дому

У росії ухвалили постанову, згідно з якою "голосувати на виборах" президента, які призначено на березень наступного року, люди на окупованих територіях України можуть просто біля своїх будинків. Відповідну постанову ухвалила 8 грудня Центральна виборча комісія РФ.

Зазначається, що "вибори" триватимуть три дні - 15, 16 і 17 березня наступного року.

За словами глави ЦВК РФ Елли Памфілової, на території "нових регіонів" і низки інших суб'єктів Федерації передбачено використання двох додаткових форм "голосування":

1) "голосування" на територіях і в місцях, придатних до обладнання для проведення "голосування" (на прибудинкових територіях, на територіях загального користування та в інших місцях);

2) "голосування" груп виборців, які проживають у населених пунктах та інших місцях, де немає приміщень для "голосування" і транспортне сполучення з якими утруднене.

За рішенням ЦВК, обидві додаткові форми "голосування" будуть упродовж усіх трьох днів використовуватися в "ДНР", "ЛНР" і на окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей (у разі рішення про проведення в "нових регіонах" "виборів президента"), а також у Бєлгородській, Брянській і Курській областях, Криму та Севастополі. В інших регіонах РФ друга додаткова форма "голосування" буде доступна 15 і 16 березня, а перша - не застосовуватиметься.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті