Близько 30 засуджених ВІЛ-позитивних жінок із колонії в Липецькій області РФ завербувалися на війну в Україні

Близько 30 засуджених жінок, серед яких 90 відсотків ВІЛ-позитивних, завербувалися на війну в Україну з колонії в Липецькій області РФ. Про це з посиланням на джерело серед родичів засуджених повідомили росЗМІ 2 серпня.

"Близько 30 засуджених жінок із ВК-7 у липецькій Новоуглянці завербувалися на війну, уклавши дворічний контракт із Міноборони", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що джерело не має інформації, яку функцію виконуватимуть жінки, проте, згідно з його інформацією, понад 90% ув'язнених колонії мають позитивний ВІЛ-статус.

Раніше повідомлялося, що в росії за неявку до військкомату штрафуватимуть на 30 тисяч рублів уже з жовтня - путін підписав указ.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті