У РФ зек-рецидивіст, який воював проти України, вбив 12-річну дитину

У Кемеровській області РФ зек-рецидивіст, який воював проти України, вбив 12-річну дівчину. Про це повідомляють російські Телеграм-канали.

Як повідомляється, мова йде про зека-рецидивіста Андрія Бикова (на фото). Він пішов на війну проти України з колонії. У 2023 році опинився в полоні, а через декілька місяців повернувся в РФ.

У вівторок, 18 червня, у Кемеровській області Биков схопив 12-річну школярку, прив'язав дитину до дерева та зґвалтував. Після цього "герой СВО" задушив дівчину.

Наступного дня російський військовий повернувся на місце злочину та продовжив жорстоко знущатись з тіла, а потім викинув його у колодязь.

Нагадаємо, колишні російські зеки поскаржилися путіну, що не отримують зарплат і виплат за поранення. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті