Колишні російські зеки поскаржилися путіну, що не отримують зарплат і виплат за поранення

Колишні російські в'язні, які воювали в Україні, поскаржилися президенту РФ путіну, що не отримують обіцяних зарплат і виплат за поранення. Про це повідомляють російські ЗМІ. 

Як повідомляється, семеро колишніх ув'язнених із загонів "Шторм Z" у листі до путіна розповіли, що не отримали документи про зняття судимості, а також виплати за участь у війні та поранення. 

Автори листа зазначають, що не можуть оформити посвідчення ветеранів бойових дій, оскільки військова частина не надає необхідних виписок. 

За словами 42-річного Романа Полякова, який дістав поранення влітку 2023 року, ув'язненим під час вербування обіцяли "повний соцпакет", проте копії контрактів їм не дали на руки, а самі контракти виявилися угодами про участь у добровольчому формуванні на окупованій росією території Донецької області України.

"За фактом нам платили максимум півзарплати: тобто це 100-105 тисяч. Бойові мені виплатили за три дні, хоча я в червоній зоні бойових дій провів рівно три місяці", - розповів Поляков.

Як повідомлялося, російські зеки більше не отримують помилування від Путіна за участь у війні проти України

Також повідомлялося, влада РФ "виморожує" зеків, щоб вони охочіше записувалися на війну в Україну.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті