Влада РФ "виморожує" зеків, щоб вони охочіше записувалися на війну в Україну - правозахисниця

Влада РФ відключає опалення у в'язницях, щоб ув'язнені йшли воювати в Україну. Про це повідомляє Телеграм-канал "BILD на русском" із посиланням на російську правозахисницю, засновницю проєкту "Русь Сидящая" Ольгу Романову.

Зазначається, що зараз у багатьох регіонах РФ температура впала до -35°C. У цих умовах у багатьох російських колоніях відключають опалення, щоб ув'язнені охочіше йшли воювати в Україну.

"З цієї причини вони просто відключили їм опалення при мінусовій температурі. Тим самим умови у в'язницях мають стати нестерпними, щоб чоловіки, які там перебувають, їхали в Україну", - каже Романова.

За її словами, в росії є три групи населення, до яких більшість не відчуває співчуття, коли вони помирають на фронті - це ув'язнені, [національні] меншини, які живуть у бідних регіонах далеко від Москви, та "нові" громадяни.

"Поки ці три групи воюють і вмирають в Україні, Путін може створювати ілюзію нормальності для інших. <...> Загалом успіх частин з ув'язнених досить обмежений, що ми можемо бачити і за поточними подіями на фронті. <...> Ув'язнених просто масово посилають на лінію фронту в Україні і приносять там у жертву", - констатує Романова.

За її словами, у російських в'язницях дедалі частіше вербують і жінок. Зараз в Україні воюють близько 1000 росіянок. 

Як повідомлялося, у росії дружини мобілізованих обурені, що зеків-людожерів милують і відпускають із фронту через 6 місяців, а їхніх чоловіків ні.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті