Колишні російські зеки поскаржилися путіну, що не отримують зарплат і виплат за поранення

Колишні російські в'язні, які воювали в Україні, поскаржилися президенту РФ путіну, що не отримують обіцяних зарплат і виплат за поранення. Про це повідомляють російські ЗМІ. 

Як повідомляється, семеро колишніх ув'язнених із загонів "Шторм Z" у листі до путіна розповіли, що не отримали документи про зняття судимості, а також виплати за участь у війні та поранення. 

Автори листа зазначають, що не можуть оформити посвідчення ветеранів бойових дій, оскільки військова частина не надає необхідних виписок. 

За словами 42-річного Романа Полякова, який дістав поранення влітку 2023 року, ув'язненим під час вербування обіцяли "повний соцпакет", проте копії контрактів їм не дали на руки, а самі контракти виявилися угодами про участь у добровольчому формуванні на окупованій росією території Донецької області України.

"За фактом нам платили максимум півзарплати: тобто це 100-105 тисяч. Бойові мені виплатили за три дні, хоча я в червоній зоні бойових дій провів рівно три місяці", - розповів Поляков.

Як повідомлялося, російські зеки більше не отримують помилування від Путіна за участь у війні проти України

Також повідомлялося, влада РФ "виморожує" зеків, щоб вони охочіше записувалися на війну в Україну.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті