Біля Кримського мосту на виїзд із півострова утворився багатокілометровий затор

На виїзді з Криму перед Керченським мостом утворилася пробка завдовжки три кілометри. Відео із самою пробкою 17 березня публікують місцеві жителі та Telegram-канали.

За даними російських ЗМІ, люди чекають на проходження пункту огляду більше ніж годину. Це призвело до того, що з боку півострова на під'їзді до мосту зросла пробка завдовжки три кілометри.

Про причини виникнення затору не повідомляється.

Нагадаємо, на початку березня повідомлялося, що рашисти викопали близько 200 кілометрів траншів уздовж пляжів у Криму.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті