Рашисти викопали близько 200 км траншей уздовж пляжів у Криму, лякаючись наступу ЗСУ

За даними речника ОК "Південь" Владислава Назарова, російські загарбники вирили приблизно 200 км траншей уздовж узбережжя тимчасово окупованого Криму. Про це речник Оперативного командування "Південь" повідомив у Телеграм 4 березня. 

Владислав Назаров ствердив, що росіяни обладнали приблизно 200 км траншей уздовж тимчасово окупованого півострова Крим: так росіяни готуються до можливої висадки українського десанту.

Речник Оперативного командування також додав відео із пляжами в Євпаторії.

Як раніше повідомлялося, окупанти почали рити окопи навколо аеродрому "Бельбек" у Криму. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті